« Kredyty bankowe | Strona domowa | Kredyt hipoteczny na … »

Lokaty kwartalne.

piątek, 15 grudzień 2017 at 1:37 pm. Użyte znaczniki: , , , , , , ,

Lokaty kwartalne to lokaty od trzech miesięcy do pięciu miesięcy. Są one chyba najbardziej popularnym sposobem na oszczędzanie. Ofertę takiej lokaty można znaleźć w każdym banku. Alior Bank proponuj nam lokatę 90 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Kwota minimalna jaką trzeba wpłacić na lokatę to 1 tysiąc złotych, zaś maksymalna 200 tysięcy złotych. Lokata skierowana jest do nowych klientów Alior Banku, ale takich którzy w dniu założenia lokaty nie posiadali w tym banku kartoteki klienta.

Lokatę można również założyć na okres 186 dni. Jest to oferta internetowa i tylko w taki sposób można z niej skorzystać. Lokata mobilna w Millennium Banku jest lokatą z oprocentowaniem 2,5% . Jest to lokata na 3 miesiące, na jaką wpłacimy od 500 złotych do maksymalnie 10 tysięcy złotych. Oprocentowanie podstawowe na lokacie ma wartość 2,25% ale jeśli otworzymy lokatę w ramach usługi "Rozszerzonej rzeczywistości" można je zwiększyć do 2,5%. Chcąc skorzystać z tej oferty warunkiem jest posiadanie w banku rachunku osobistego. Samą lokatę założymy tylko i wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej. Na stronie Banku Millennium można złożyć wniosek o konto 360.

Bank BGŻ Optima proponuje nam lokatę bezkompromisową z oprocentowaniem 2,5%. Na 3 miesiące możemy wpłacić od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 100 tysięcy złotych. Oferta ta została przygotowana z myślą o nowych klientach banku, jacy otworzą lokatę łącznie z bezpłatnym Kontem Oszczędnościowym jaki oferuje Bank BGŻ Optima. Bardzo dużą zaletą tej oferty jest to, że lokatę można w każdej chwili zerwać bez ponoszenia żadnych konsekwencji. W końcu jest to lokata bezkompromisowa. Wadą oferty może być to, że można założyć tylko i wyłącznie jedną taką lokatę. W Banku BZ WBK znajdziemy ofertę lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5%. Jest to lokata jaką zakłada się na okres 4 miesięcy. Kwota minimalna to 1 tysiąc złotych, zaś maksymalna 20 tysięcy złotych. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie w banku rachunku. Obecnie jest to jedno z bardziej korzystnych kont jakie znajdziemy na rynku. Lokatę możemy założyć za pośrednictwem aplikacji mobilnej jaką oferuje nam bank. Warto inwestować oszczędności w lokat, gdyż dzięki nim nasze pieniądze są chronione przed wpływem inflacji i jeszcze można nieco na tej lokacie zarobić.