Kredyt pod zastaw mieszkania

wtorek, 11 kwiecień 2017 at 11:40 am

Zabezpieczenie dla kredytu jest bardzo ważne, dlatego w tym przypadku hipoteka będzie odbierane wiarygodnie przez bank. Warto wziąć pod uwagę, że im większa wartość nieruchomości pod zastaw tym kwota kredytu będzie większa.

Dlaczego kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny może zostać przeznaczony tylko na cel związany z nieruchomością jak remont czy też drobne modernizacje. Warto wspomnieć, że ta pożyczka będzie tańsza od kredytu gotówkowego. Jednak jest jeden minus. W przypadku tej drugiej pożyczki nie musisz informować na jaki cel zostanie przeznaczona. Jak dobrze wiemy plany stale się zmieniają dlatego podanie powodu remontu a wielkiej modernizacji mogą się od siebie znacząco różnić. Kolejną wadą jest to, że wymaga ona większej ilości papierkowej roboty, której osobiście nikt nie lubi. Należy uwzględnić koszty dodatkowe, które mogą wynosić nawet ponad tysiąc złotych. 

Standardowa pożyczka w ING Banku Śląskim.

piątek, 10 marzec 2017 at 11:43 am

Słów kilka o ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski SA znany również jako ING BSK jest bankiem komercyjnym, którego siedziba znajduje się w Katowicach przy ulicy Sokolskiej 34. Bank świadczy usługi dla indywidualnych klientów, a także dla firm i różnych instytucji. Obecnie jeśli weźmiemy pod uwagę wielkość aktywów jest to największy bank w Polsce. Pod względem liczby placówek bank znajduje sie na ósmym miejscu w Polsce. Prezesem banku aktualnie jest Brunon Bartkiewicz. Jest to bank uniwersalny nastawiony na różnego klienta. Jego kapitał własny przekracza 130 milionów złotych. Bank powstał w 1988 roku i wyodrębniony został wówczas z NBP. Najpierw przekształcono go w spółkę akcyjną, a kilka lat później akcje banku trafiły na Giełdę Papierów Wartościowych. Obecnie największym niemal w całości udziałowcem banku jest firma z Holandii Grupa ING. Pod nazwą ING Bank Śląski istnieje od 1996 roku, kiedy połączono go z oddziałem w Warszawie. Bank ma wiele ofert skierowanych do swoich klientów i bez wątpienia każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dosyć ciekawa jest oferta pożyczki standardowej.

Forma wsparcia, zdobywające, co raz to większe uznanie

wtorek, 07 luty 2017 at 09:35 am

Szukasz pomocy, w formie gotówki. Niezbędna jest Ci ona od zaraz. Rozwiązań, tej sytuacji jest wiele. Ponieważ jak doskonale wiadomo kredyt gotówkowy, w dzisiejszych czasach jest jedną z najpopularniejszych form wsparcia. Podejmuje się jej każdy bez względu na sytuację, w jakiej się znajduje. Dlatego też tak często trafiają, co nas informacje na temat poszczególnych z nich. Najważniejsze jest jednak by decyzje podejmować na bieżąco, ponieważ konkurencja na rynku w tym zakresie jest dość spora, a co za tym idzie mogą natrafić się bardzo atrakcyjne oferty.