Standardowa pożyczka w ING Banku Śląskim.

piątek, 10 marzec 2017 at 11:43 am

Słów kilka o ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski SA znany również jako ING BSK jest bankiem komercyjnym, którego siedziba znajduje się w Katowicach przy ulicy Sokolskiej 34. Bank świadczy usługi dla indywidualnych klientów, a także dla firm i różnych instytucji. Obecnie jeśli weźmiemy pod uwagę wielkość aktywów jest to największy bank w Polsce. Pod względem liczby placówek bank znajduje sie na ósmym miejscu w Polsce. Prezesem banku aktualnie jest Brunon Bartkiewicz. Jest to bank uniwersalny nastawiony na różnego klienta. Jego kapitał własny przekracza 130 milionów złotych. Bank powstał w 1988 roku i wyodrębniony został wówczas z NBP. Najpierw przekształcono go w spółkę akcyjną, a kilka lat później akcje banku trafiły na Giełdę Papierów Wartościowych. Obecnie największym niemal w całości udziałowcem banku jest firma z Holandii Grupa ING. Pod nazwą ING Bank Śląski istnieje od 1996 roku, kiedy połączono go z oddziałem w Warszawie. Bank ma wiele ofert skierowanych do swoich klientów i bez wątpienia każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dosyć ciekawa jest oferta pożyczki standardowej.

Forma wsparcia, zdobywające, co raz to większe uznanie

wtorek, 07 luty 2017 at 09:35 am

Szukasz pomocy, w formie gotówki. Niezbędna jest Ci ona od zaraz. Rozwiązań, tej sytuacji jest wiele. Ponieważ jak doskonale wiadomo kredyt gotówkowy, w dzisiejszych czasach jest jedną z najpopularniejszych form wsparcia. Podejmuje się jej każdy bez względu na sytuację, w jakiej się znajduje. Dlatego też tak często trafiają, co nas informacje na temat poszczególnych z nich. Najważniejsze jest jednak by decyzje podejmować na bieżąco, ponieważ konkurencja na rynku w tym zakresie jest dość spora, a co za tym idzie mogą natrafić się bardzo atrakcyjne oferty.

Analiza wskaźnikowa

czwartek, 01 grudzień 2016 at 12:05 pm

Przeprowadzenie dokładnej analizy wskaźnikowej nie jest prostym zadaniem, dlatego też musi się tym zająć doświadczony analityk, aby móc stwierdzić, że dana osoba jest w stanie wziąć kredyt gotówkowy w banku, a do tego samodzielnie go spłacić w wyznaczonym terminie. Taka analiza to szereg procesów, które doprowadzą do pozytywnego zakończenia, trzeba więc spełnić szereg wymogów, aby taka analiza wskaźnikowa zakończyła się dla zainteresowanych osób pełnym sukcesem.