Czym są pożyczki bez BIK i co się za nimi kryje?

środa, 16 styczeń 2019 at 1:13 pm

Jeśli potrzebujesz szybko środków na pokrycie nieoczekiwanego rachunku lub jeśli potrzebujesz pożyczyć pieniądze, ale masz słabą historię kredytową, możesz rozważyć spłatę rat kredytu lub szukać kredytodawców, którzy pomogą Ci uzyskać kredyt. Zanim jednak podpiszesz na linii przerywanej, sprawdź, jakie są warunki pożyczek, w jaki sposób różnią się one od pożyczek czekowych i co się stanie, jeśli zdecydujesz się na kredyt osobisty bez sprawdzania historii.

Co to są pożyczki bez BIKD?

Istnieje wiele produktów kredytowych, które nie wymagają sprawdzenia wiarygodności kredytowej. Pożyczki te często wymagają płatności w ciągu 15 do 30 dni. Stopy procentowe mogą być określane jako opłaty i mogą wynosić nawet 400 procent. Dowiedz się więcej o każdym rodzaju pożyczki bez BIK, aby sprawdzić, czy odpowiada to Twojej sytuacji finansowej.

Upadłość konsumencka – główne wady i zalety

piątek, 02 listopad 2018 at 11:07 am

Czasami u kredytobiorcy dochodzi do sytuacji, w której regulowanie comiesięcznych zobowiązań kredytowych nie jest możliwe. Przy problemach ze spłatą kredytów gotówkowych i innych pożyczek pojawia się problem odsetek karnych, a także nagłego rozwiązania umowy, co prowadzi do groźby natychmiastowego zwrotu kapitału początkowego wraz z odsetkami. To sytuacja mocno niekomfortowa z perspektywy przeciętnego gospodarstwa domowego. Jednym z rozwiązań dla kredytobiorców w trudnej sytuacji ekonomicznej jest upadłość konsumencka. To warto wiedzieć o upadłości konsumenckiej? W artykule poznasz główne wady i zalety upadłości konsumenckiej wraz z prostą charakterystyką podejścia do oddłużania.

Zadłużenie, jak kształtuje się w kraju?

piątek, 07 wrzesień 2018 at 1:02 pm

Rozpoznanie najważniejszych potrzeb zadłużeniowych jest bardzo ważne z perspektywy kształtowania dobrej oferty kredytów gotówkowych. W Polsce zadłużenie rośnie praktycznie z roku na rok, ale nie jest to jednostkowo skala duża. Większość gospodarstw domowych pozyskuje niewielkie, możliwe do spłaty zobowiązania, które absolutnie nie naruszą długoterminowych interesów ekonomicznych. Co jeszcze warto wiedzieć o preferencjach zadłużeniowych w kraju? Na pewno warto sprawdzić jakie oferty są dostępne na rynku, a także w przypadku gdy masz kilka kredytów skorzystać z konsolidacji, o której przeczytasz na 17Bankow.com.