Masz oszczędności? Otrzymasz kredyt

czwartek, 04 lipiec 2019 at 1:57 pm

Dużo łatwiej uzyskać kredyt tym, którzy posiadają jakiekolwiek oszczędności. Pomysłową alternatywą dla możliwości jakie dają kredyty hipoteczne, które są produktami dość kosztownymi w utrzymaniu, są pożyczki gotówkowe. Jest to o tyle prostsze i wygodniejsze rozwiązanie, gdyż otrzymaną w ten sposób gotówkę możemy wykorzystać praktycznie w dowolny sposób, np. na remont mieszkania. Procedura jego przyznania również nie jest aż tak skomplikowana jak w przypadku kredytu hipotecznego. Nie potrzeba tu również ustanawiać hipoteki. . Kredyty hipoteczne posiadają kilka zalet jak i wad. Zaletą pozostaje bez wątpienia wysoka kwota kredytu, dzięki której możemy bez problemu sfinansować marzenia o własnym domu. Niska rata również przemawia na korzyść tego typu rozwiązania. Wada to z pewnością długi okres kredytowania. Spłaty zaległości sięgają często nawet 30 lat. Kolejne minusy to z pewnością czasochłonne i skomplikowane procedury związane z jego otrzymaniem oraz konieczność ustanowienia hipoteki.

Kredyt na dowolny cel, co warto wiedzieć

piątek, 10 maj 2019 at 11:34 am

Jak się okazuje poszukując zadłużenia udzielanego na dowolny cel, będziemy mogli skorzystać z wielu ofert, które pojawiają się na polskim rynku finansowym. Ogromne zainteresowanie tego typu kredytami spowodowała, że zdecydowana większość Polaków przynajmniej raz sięgnęła po usługi gwarantującej dodatkowe pieniądze bez zbędnych formalności. A zatem jeśli jesteśmy zainteresowani taką usługą, koniecznie powinniśmy sprawdzić co powinniśmy zrobić, by uniknąć nieatrakcyjnych warunków lub kosztów, które mogłyby dodatkowo podnieść jeszcze bardziej wartość rat, które będziemy musieli regularnie spłacać po podpisaniu umowy i dowiedzieć się o danej ofercie jak najwięcej.

Kredyt hipoteczny 40 000 złotych na 5 lat.

środa, 13 marzec 2019 at 10:18 am

Kredyt własny kąt hipoteczny w Banku Polskim.

Bank Polski jest bankiem emisyjnym, który obecnie prowadzi działalność prywatną. Na polskim rynku działa już bardzo długo w formie spółki akcyjnej. Obecnie w ofercie banku może znaleźć ofertę kredytu własny kąt hipoteczny. Bank Polski nie określa jakie są minimalne kwoty kredytu o jakie można wnioskować. Kredyt możemy zaciągnąć na okres spłaty od 1 roku do nawet 35 lat. Oprocentowanie nominalne kredytu hipotecznego w Banku Polskim wynosi 2,82% w skali roku. Oprocentowanie RRSO, czyli oprocentowanie rzeczywiste jest dosyć niskie, bo równe 2,86% w skali roku. Bank rezygnuje z naliczenia prowizji za udzielenie zobowiązania. Zaciągając w tym banku kredyt hipoteczny na kwotę 40 000 złotych z okresem kredytowania równym pięć lat, każda z rat miesięcznych będzie po 716 złotych. Całkowity koszt jaki poniesie kredytobiorca wybierający tą ofertę będzie wynosił 2 934 złote i w całości będzie to całkowita kwota odsetek jakie spłaci. Stawka WIBOR 3M utrzymuje się na poziomie 1,72%. Kredytobiorca ubiegający się o przyznanie kredytu w tym banku musi mieć minimalny wkład własny w wysokości 10% pożyczonej kwoty. Ubezpieczenie kredytu wyliczane jest według stawki 0,08% kwoty kredytu.