Kredyt hipoteczny na 850 000 złotych.

czwartek, 22 luty 2018 at 11:01 am

Oferty z ratą stałą.

Nieruchomość ma wartość 1 000 000 złotych. Kredytobiorca ma uzbierane 150 000 złotych. Brakujące 850 000 złotych kredytobiorca chce wziąć na kredyt hipoteczny. Interesują go zarówno oferty z ratą stałą jak i malejącą. Okres kredytowania w jakim chce spłacić ten kredyt wynosi 30 lat. Zaczniemy od oferty ze stała ratą jaką oferuje Bank Polski. W przypadku tej oferty każda z rat będzie po 3 593 złote. Oprocentowanie nominalne w przypadku tej oferty wynosi 3.02% w skali roku. Marża banku natomiast ma wartość 1.30% kwoty zobowiązania. WIBOR wynosi 1.72%. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam oddać na koniec to kwota 1 293 411 złotych. Koszt kredytu jaki poniesiemy będzie równy 443 411 złotych. Jest to jednak jedna z lepszych propozycji kredytu hipotecznego, w przypadku którego każda z rat będzie jednakowa. Wiele kredytobiorców może pozwolić sobie właśnie na tylko taki rodzaj rat.

Lokaty kwartalne.

piątek, 15 grudzień 2017 at 1:37 pm

Lokaty kwartalne to lokaty od trzech miesięcy do pięciu miesięcy. Są one chyba najbardziej popularnym sposobem na oszczędzanie. Ofertę takiej lokaty można znaleźć w każdym banku. Alior Bank proponuj nam lokatę 90 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Kwota minimalna jaką trzeba wpłacić na lokatę to 1 tysiąc złotych, zaś maksymalna 200 tysięcy złotych. Lokata skierowana jest do nowych klientów Alior Banku, ale takich którzy w dniu założenia lokaty nie posiadali w tym banku kartoteki klienta.

Kredyty bankowe

wtorek, 24 październik 2017 at 1:02 pm

Bank to najpoważniejsza i najważniejsza instytucja finansowa, jaka istnieje. Obecnie w Polsce jest wiele banków, a każdy z nich ma interesującą i szeroką ofertę dla klientów o różnych wymaganiach. W ofercie banków tych, można znaleźć konta osobiste i firmowe, na które można otrzymywać wynagrodzenie, albo trzymać po prostu trzymać pieniądze. Poza tym banki oferują szeroką ofertę różnych form oszczędzania, takich jak lokaty czy konta oszczędnościowe. W ten sposób można mnożyć swoje pieniądze, bez zbytniego wysiłku. Jednak najważniejszą ofertą każdego banku, są kredyty. Są one na tyle różnorodne, że zaspokajają różne potrzeby. Kredyty mogą służyć do kupienia samochodu, domu, mieszkania, mogą też służyć do opłacenia małego remontu, zakupu mebli, sprzętów, czy innych rzeczy. Można dzięki nim nabyć jedzenie i odzież, jeśli zajdzie taka konieczność.