Uważaj na reklamy kredytów gotówkowych

środa, 04 luty 2015 at 10:26 am

Z niemal każdej strony jesteśmy atakowani reklamami kredytów i pożyczek gotówkowych. Wydawać by się mogło więc, że dostępność do nich jest całkiem spora i praktycznie każdy wnioskodawca ma szanse na otrzymanie kredytu. Czy tak jest w rzeczywistości? Sprawdź gdzie jest najtańszy kredyt gotówkowy.

Na jakie kredyty gotówkowe można dziś liczyć

piątek, 23 styczeń 2015 at 09:41 am

Okres bardo ciekawy jeśli chodzi o finanse, znany jest sposób pod tytułem kredyt gotówkowy. W tym przypadku trzeba zachowywać się przede wszystkim odpowiedzialnie, chodzi tu przecież o pieniądze, poważna kwestia. Na co obecnie można liczyć? To jest kredyt na dowolny cel, rachunek bieżący i karta kredytowa jakże często używana. Wybierając to rozwiązanie właściciel kapitału staję się tak zwanym kredytobiorcą, oznacza to, że ma obowiązek Sienic wszelkie warunki umowy. Przed podjęciem decyzji rzecz jasna należy wszystko dokładnie sobie przeanalizować, bo przecież nie codziennie wybiera się taki sposób finansowy. Jeśli tylko konkretne podejście, czyli dojrzałe wtedy to można wyjść bardzo dobrze z pełną satysfakcją. Opłaca się poszerzyć swoją wiedzę na temat kredytów gotówkowych.

Gdy spóźniasz się z ratą

piątek, 16 styczeń 2015 at 08:49 am

Coraz więcej Polaków ma spore problemy z regularnym spłacaniem swoich zobowiązań. Wśród nieterminowych Klientów Banku dominują głównie młode osoby oraz przedsiębiorcy posiadające małe biznesy. Co zrobić gdy brakuje nam na kolejną ratę?

Warto jednak zacząć od tego co może zrobić bank gdy pieniądze nie są wpłacane w terminie. Działania banku na początku ograniczają się do wysyłania upomnień do zapłaty. Początkowo upomnienia te wysyłane są w formie SMS-ów na nasz numer telefonu. Następnie bank będzie próbował się z nami skontaktować telefonicznie. Przedstawiciel upomni o uregulowanie zadłużenia. Gdy podjęte kroki nie przyniosą spodziewanych rezultatów bank zacznie wysyła upomnienia o zapłatę listownie. W ostateczności przedstawiciel banku może pojawić się u naszych drzwi. Sprawdź jaki kredyt ten - 17Bankow - kalkulator pożyczek uzna za najlepszy i nie przepłacaj przy kredycie.