Przedświąteczna gorączka kredytowa

czwartek, 02 kwiecień 2015 at 12:58 pm

Ostatni miesiąc roku przez większość spośród nas kojarzona jest ze sporymi wydatkami. Święta Bożego Narodzenia, prezenty, zbliżający się sylwester, planowanie ferii dla dzieci- wszystko to kosztuje. Polacy w stosunku do swoich sąsiadów z zachodniej granicy nie mogą niestety pochwalić się tak dobrymi pensjami. Ratunkiem dla domowego budżetu są więc szybkie kredyty gotówkowe.

Statystycznie na święta wydajemy nawet 1200 zł. Tyle jeszcze do niedawna wynosiła minimalna pensja w naszym kraju. Można jednak pokusić się o stwierdzenie, że Święta Bożego Narodzenia nie przytrafiają się z dnia na dzień. Można by więc było się do nich solidnie przygotować. Porady ekspertów finansów to jedno, a życie drugie. Myśl o odkładaniu na święta pojawia się zbyt późno. Nadchodzi więc grudzień a od 5 do 10 % Polaków udaje się do banku w celu zaciągnięcia kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy

czwartek, 19 marzec 2015 at 12:11 pm

Przeciętny Polak nie może pozwolić sobie na wydanie większej sumy pieniędzy jednorazowo bez poniesienia konsekwencji. Dlatego właśnie Polacy sięgają coraz częściej po kredyt gotówkowy w swoich bankach. Banki natomiast kuszą swoich klientów promocjami – np. brak zaświadczeń dla stałych klientów banku. Wejdź i kliknij to, sprawdź gdzie dostaniesz najlepsze oferty.

Jak ocenić wartość kredytu?

poniedziałek, 02 marzec 2015 at 1:15 pm

Każdy kredytodawca powinien rozpoznawać wartości, przynajmniej podstawowe udzielonego zobowiązania finansowego. Dzięki ocenie wartości kredytu można przechodzić z gorszych ofert instytucji finansowych do lepszych, a tym samym regulować znacznie efektywniej budżet domowy. Ocena wartości kredytu nie jest prosta i wymaga pewnego zaangażowania. Warto jednak tej umiejętności się nauczyć, ponieważ ma model uniwersalny. Raz wprowadzona sprawdza się w każdym przypadku. Oto kilka szczegółowych informacji na temat analizy finansowej kredytu gotówkowego.