Gdy spóźniasz się z ratą

piątek, 16 styczeń 2015 at 08:49 am

Coraz więcej Polaków ma spore problemy z regularnym spłacaniem swoich zobowiązań. Wśród nieterminowych Klientów Banku dominują głównie młode osoby oraz przedsiębiorcy posiadające małe biznesy. Co zrobić gdy brakuje nam na kolejną ratę?

Warto jednak zacząć od tego co może zrobić bank gdy pieniądze nie są wpłacane w terminie. Działania banku na początku ograniczają się do wysyłania upomnień do zapłaty. Początkowo upomnienia te wysyłane są w formie SMS-ów na nasz numer telefonu. Następnie bank będzie próbował się z nami skontaktować telefonicznie. Przedstawiciel upomni o uregulowanie zadłużenia. Gdy podjęte kroki nie przyniosą spodziewanych rezultatów bank zacznie wysyła upomnienia o zapłatę listownie. W ostateczności przedstawiciel banku może pojawić się u naszych drzwi. Sprawdź jaki kredyt ten - 17Bankow - kalkulator pożyczek uzna za najlepszy i nie przepłacaj przy kredycie.

Generowanie oszczędności w gospodarstwie domowym

czwartek, 08 styczeń 2015 at 10:20 am

Praktycznie wszystkie gospodarstwa domowe poruszają się między tematyką zbierania oszczędności, a wydawaniem. Równowaga między tymi dwoma aspektami można powiedzieć, że gwarantuje bezpieczne funkcjonowanie, a także ochrania potencjalne potrzeby długoterminowe. Inwestowanie to inaczej wyrzeczenie się bieżącej, często emocjonalnej konsumpcji na rzecz przemyślanych wydatków wykonywanych w przyszłości i oczywiście ponadprzeciętnych zysków. Inwestując oczywiście każde gospodarstwo domowe ryzykuje stratą, ale można ją wpisać do strategii, regulować, minimalizować. Świadomość straty przy dokonywaniu inwestycji paradoksalnie zwiększa szansę na finansowe powodzenie. Dlaczego tak się dzieje?

Czym jest kredyt mieszkaniowy?

poniedziałek, 22 grudzień 2014 at 08:04 am

Kredyt mieszkaniowy nie jest to to samo, co kredyt hipoteczny. Jest produktem bankowym zaciąganym na zakup mieszkania, domu lub budowy a zabezpieczeniem jest właśnie ta nieruchomość. Kredyty mieszkaniowe są obecnie w ofercie wszystkich banków, przyznawane są na różnych zasadach, ale zazwyczaj trzeba spełnić określone wymogi. Kredyt konsolidacyjny ten posiada długi termin spłaty, zazwyczaj wynosi on nawet kilkanaście lat, gdyż sumy tez są duże. Szukając kredytu sprawdźcie na http://www.ebroker.pl/kredyty_gotowkowe i wybierzcie najlepszy kredyt gotówkowy.