Zarabianie na zakupach

środa, 04 listopad 2015 at 11:47 am

Czy wydając pieniądze jesteśmy w stanie zyskać coś więcej poza zakupionymi towarami? Coraz częściej tak. Wiele banków, aby przyciągnąć nowych klientów oferuje dodatkowe, niezwykle atrakcyjne usługi w zamian za założenie rachunku osobistego. Moneyback to prowizja jaką banki oferują w zamian za korzystanie z karty płatniczej. Najczęściej polega to na wpłaceniu konkretnych odsetek od kwoty jaką wydało się danego miesiąca przy użyciu karty. Oferty, które zawierają moneyback często są ograniczone czasem (np. 3 miesiące udziału w programie po czym konto przechodzi w tradycyjne), dlatego wybierając taką usługę warto dowiedzieć się dokładnie jak długo nasze konto będzie dodatkowo premiowane.

Jak wybrać właściwą lokatę bankową?

środa, 30 wrzesień 2015 at 2:20 pm

Małe przyjemności, wakacje, czy przyszłość dziecka – wszystko to wiąże się często z mniejszymi lub większymi kosztami, na które niestety nie zawsze nas stać, dlatego jedyną drogą do osiągnięcia celu jest oszczędzanie. Jednak i mądrze oszczędzać trzeba umieć, zwłaszcza w przypadku, gdy dysponujemy naprawdę sporą gotówką, którą jesteśmy gotowi zainwestować. Banki oferują dziś całe multum lokat, które pozwalają odłożyć przysłowiowe kilka groszy na czarną godzinę, ale żeby wybrać naprawdę mądrze, należy zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych czynników.

Kredyty gotówkowe wygodne rozwiązania finansowe

czwartek, 27 sierpień 2015 at 10:40 am

Kredyt gotówkowy każdy jest inny, budzi zainteresowanie, ale trzeba go dobierać wedle indywidualnych wymagań. Nie musi to być wcale takie skomplikowane, kluczową rolę odgrywa tu właśnie wiedza. Pobieranie wiadomości na dzień obecny nie jest trudny, przecież jest bezproblemowy dostęp do źródeł informacji wystarczy tylko chcieć. Każda osoba zainteresowana inwestycją finansową zobowiązana jest, aby się przygotować, w innym razie na własne życzenie niestety pozwala na spore ryzyko. Jeśli jest taka propozycja, to po prostu warto jest do niej podejść obiektywnie i cieszyć się z efektu końcowego.