Biuro Informacji Kredytowej

poniedziałek, 29 czerwiec 2015 at 08:44 am

Biuro Informacji Kredytowej S.A. (BIK) to rejestr wszystkich danych i historii kredytowej każdego Polaka. Ta instytucja tworzy dla banków swoistą bazę danych, w której mogą one wyczytać informacje o wcześniejszych kredytach zaciąganych w bankach czy SKOK’ach. Jeśli klient banku ma bogata przeszłość kredytową i w dodatku jest ona nieskazitelna, czyli nigdy nie odnotowano opóźnień w spłacie zobowiązać, to podnosi to wiarygodność klienta w oczach banku. Jeśli natomiast w BIK’u widoczne są opóźnienia, nawet dotyczące kredytów już zamkniętych, to obniża to zaufanie wobec klienta. Wejdź na http://www.mistrzoszczedzania.pl i poczytaj wiele ciekawych artykułów na temat finansów.

Jak wywalczyć atrakcyjny kredyt gotówkowy

poniedziałek, 15 czerwiec 2015 at 10:08 am

Obecnie należy przyznać, że kredyty gotówkowe budzą ogromne zainteresowanie. Jest to jak najbardziej naturalne, zagwarantowane są przecież komfortowe warunki umowy, minimum formalności, pokusa jest duża. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że powyższa transakcja ma swoje wymagania, osoba która pobiera jakiekolwiek pieniądze od instytucji bankowej staje się kredytobiorcą, czyli zobowiązana jest do regulacji długu w określonym terminie. Osoba zainteresowana podjąć decyzję powinna indywidualnie, ingerencja osób trzecich równa jest niezadowoleniu, ponieważ to jakie nastawienie do kredytu gotówkowego taki też efekt. Pobrać wiadomości na temat kredytów nie jest żadnym problemem, przecież to XXI wiek, a więc komunikacja jest bezproblemowa. Zaleca się zapoznać się z najpopularniejszymi kredytami i dopiero podjąć decyzję, która najbardziej odpowiada. Wejdź i sprawdź jedyne tak dobre oferty www.ulicafinansowa.pl.

Na jakie ryzyko inwestycyjne jesteś gotowy?

piątek, 15 maj 2015 at 10:00 am

Ryzyko inwestycyjne występuje zawsze. Pytanie tylko, na jaką niepewność i warunki straty się godzisz? Co możesz zaakceptować, a czego lepiej unikać? W gospodarce występuje mnóstwo tak ryzykownych instrumentów inwestycyjnych, że jedna pomyłka gwarantuje doprowadzenie budżetu gospodarstwa domowego do absolutnego bankructwa. Pytania o podejmowane ryzyko inwestycyjne to klucz do sukcesu finansowego. Artykuł przedstawia temat z praktycznego punktu widzenia.