Kredyt hipoteczny 40 000 złotych na 5 lat.

środa, 13 marzec 2019 at 10:18 am

Kredyt własny kąt hipoteczny w Banku Polskim.

Bank Polski jest bankiem emisyjnym, który obecnie prowadzi działalność prywatną. Na polskim rynku działa już bardzo długo w formie spółki akcyjnej. Obecnie w ofercie banku może znaleźć ofertę kredytu własny kąt hipoteczny. Bank Polski nie określa jakie są minimalne kwoty kredytu o jakie można wnioskować. Kredyt możemy zaciągnąć na okres spłaty od 1 roku do nawet 35 lat. Oprocentowanie nominalne kredytu hipotecznego w Banku Polskim wynosi 2,82% w skali roku. Oprocentowanie RRSO, czyli oprocentowanie rzeczywiste jest dosyć niskie, bo równe 2,86% w skali roku. Bank rezygnuje z naliczenia prowizji za udzielenie zobowiązania. Zaciągając w tym banku kredyt hipoteczny na kwotę 40 000 złotych z okresem kredytowania równym pięć lat, każda z rat miesięcznych będzie po 716 złotych. Całkowity koszt jaki poniesie kredytobiorca wybierający tą ofertę będzie wynosił 2 934 złote i w całości będzie to całkowita kwota odsetek jakie spłaci. Stawka WIBOR 3M utrzymuje się na poziomie 1,72%. Kredytobiorca ubiegający się o przyznanie kredytu w tym banku musi mieć minimalny wkład własny w wysokości 10% pożyczonej kwoty. Ubezpieczenie kredytu wyliczane jest według stawki 0,08% kwoty kredytu.

Czym są pożyczki bez BIK i co się za nimi kryje?

środa, 16 styczeń 2019 at 1:13 pm

Jeśli potrzebujesz szybko środków na pokrycie nieoczekiwanego rachunku lub jeśli potrzebujesz pożyczyć pieniądze, ale masz słabą historię kredytową, możesz rozważyć spłatę rat kredytu lub szukać kredytodawców, którzy pomogą Ci uzyskać kredyt. Zanim jednak podpiszesz na linii przerywanej, sprawdź, jakie są warunki pożyczek, w jaki sposób różnią się one od pożyczek czekowych i co się stanie, jeśli zdecydujesz się na kredyt osobisty bez sprawdzania historii.

Co to są pożyczki bez BIKD?

Istnieje wiele produktów kredytowych, które nie wymagają sprawdzenia wiarygodności kredytowej. Pożyczki te często wymagają płatności w ciągu 15 do 30 dni. Stopy procentowe mogą być określane jako opłaty i mogą wynosić nawet 400 procent. Dowiedz się więcej o każdym rodzaju pożyczki bez BIK, aby sprawdzić, czy odpowiada to Twojej sytuacji finansowej.

Upadłość konsumencka – główne wady i zalety

piątek, 02 listopad 2018 at 11:07 am

Czasami u kredytobiorcy dochodzi do sytuacji, w której regulowanie comiesięcznych zobowiązań kredytowych nie jest możliwe. Przy problemach ze spłatą kredytów gotówkowych i innych pożyczek pojawia się problem odsetek karnych, a także nagłego rozwiązania umowy, co prowadzi do groźby natychmiastowego zwrotu kapitału początkowego wraz z odsetkami. To sytuacja mocno niekomfortowa z perspektywy przeciętnego gospodarstwa domowego. Jednym z rozwiązań dla kredytobiorców w trudnej sytuacji ekonomicznej jest upadłość konsumencka. To warto wiedzieć o upadłości konsumenckiej? W artykule poznasz główne wady i zalety upadłości konsumenckiej wraz z prostą charakterystyką podejścia do oddłużania.