Solidne przygotowanie do kredytu gotówkowego

piątek, 24 kwiecień 2015 at 11:46 am

Kredyt gotówkowy to bardzo interesujące rozwiązanie, jest pozytywny komentarz na ten temat, ponieważ nie jedna osoba skorzystała i rzeczywiście jest zadowolenie. Na pewno chodzi tu o wygodę i szybką transakcję, nie trzeba marnować czas na zbędne formalności, wszystko przebiega szybko, lecz bezpiecznie. Różne są kredyty gotówkowe, grunt, aby każda osoba miała świadomość swojego wyboru, czyli łatwo przeanalizować wszystkie opcje. Każdy kredyt gotówkowy ma swoje cechy szczególne, a więc nie pozostaje nic innego jak tylko zapoznać się z tą wygodną metodą. Dobry i szybki kredyt na http://www.okasa.pl wejdź i przekonaj się o tym sam.

Read More

Przedświąteczna gorączka kredytowa

czwartek, 02 kwiecień 2015 at 12:58 pm

Ostatni miesiąc roku przez większość spośród nas kojarzona jest ze sporymi wydatkami. Święta Bożego Narodzenia, prezenty, zbliżający się sylwester, planowanie ferii dla dzieci- wszystko to kosztuje. Polacy w stosunku do swoich sąsiadów z zachodniej granicy nie mogą niestety pochwalić się tak dobrymi pensjami. Ratunkiem dla domowego budżetu są więc szybkie kredyty gotówkowe.

Statystycznie na święta wydajemy nawet 1200 zł. Tyle jeszcze do niedawna wynosiła minimalna pensja w naszym kraju. Można jednak pokusić się o stwierdzenie, że Święta Bożego Narodzenia nie przytrafiają się z dnia na dzień. Można by więc było się do nich solidnie przygotować. Porady ekspertów finansów to jedno, a życie drugie. Myśl o odkładaniu na święta pojawia się zbyt późno. Nadchodzi więc grudzień a od 5 do 10 % Polaków udaje się do banku w celu zaciągnięcia kredytu gotówkowego.

Read More